fbpx

Hikayemiz

Neden Bu Yola Çıktık?

Yıllardır Türkiye’nin önemli markalarında eşsiz tecrübeler edindikten sonra dışarıdan alınan hizmetlerdeki verimsizliği fark ettik. Dışarıdan hizmet veren ajansların markanın ruhunu ve dinamiklerini anlamakta zorlandığını, markanın hikayesine yabancı kaldığını ve bu sebeplerden ötürü de başarılı olamadıklarını gördük.

Byte Dijital olarak, sizin için değer yaratma amacıyla çıktığımız bu yolda tüm ekibimizi ve iş yapımızı şu temeller üzerine inşa ettik:

 

    – Müşterimizin hikayesi bizim hikayemizdir.

    – Sizin işiniz bizim de işimiz! İşinizi yaparken yarattığınız değer bizim de değerimiz. En önemlisi de bu vizyonu adil fiyatlandırma yaparken de unutmayacak olmamız.

    – Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma yapısıyla, yaptığımız her şeyin arkasında duruyoruz. Byte Dijital olarak lügatımızda “sen ve ben” yerine sadece “biz” var.

Misyonumuz

Her marka dününden bugününe bir hikâye ile var oluyor. Biz de Byte Dijital olarak, dijitalleşme yolundaki markanızın hikayesine yol arkadaşı olabilmeyi arzuluyoruz.

 

Hikayesinde rol aldığımız her marka ve bu çalışmalarda yollarımızın kesiştiği her iş insanı bizim için günün sonunda ortaya çıkabilecek en büyük değer.

 

Elbette bizler de her iş insanı gibi günün sonunda maddi bir kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz. Diğer taraftan kazandığımız bir kuruşun karşılığında vermekle yükümlü olduğumuz hizmetin de ağırlığını omuzlarımızda taşımayı ihmal etmiyoruz.

 

İşte biz bu değerler altında bir araya gelmiş genç, dinamik, hırslı ve deneyimli bir ekibiz. Biz sizin hikayenizde rol almaya hazırız. Peki, ya siz?

Birlikte Başarı Hikayesi Yazmaya Var Mısınız?

İLETİŞİM

Merak ettiğiniz her şey için formu doldurun. Size en kısa sürede ulaşacağız.

Bilgilerinizin bize ulaşmasından sonra gerekli incelemeleri yaparak size en geç 48 saat içerisinde dönüş sağlayacağız.